Audycje europejskie

Agora Spółka Akcyjna jako podmiot dostarczający audiowizualne usługi medialne na żądanie: "Gazeta.tv", "Haps VOD", promuje audycje europejskie, w tym wytworzone pierwotnie w języku polskim. Treści wideo w ramach wyżej wskazanych usług to jeden z dynamiczniej rozwijających się obszarów działalności firmy. Większość materiałów audiowizualnych realizowana jest przez własny zespół produkcyjny. Do dyspozycji mamy najnowocześniejszy sprzęt oraz profesjonalne studio telewizyjne.

Produkujemy wiele materiałów o różnorodnej tematyce, wśród której ważne miejsce zajmują newsy, sport, lifestyle, plotki, biznes i technologie. Wiele z nich to stałe cykle, które cieszą się uznaniem naszych użytkowników i promujemy je na stronach głównych audiowizualnych usług medialnych na żądanie. Współpracujemy z wieloma dziennikarzami z Gazeta.pl, Gazety Wyborczej, TOK FM i Sport.pl. Jesteśmy także otwarci na utalentowanych ludzi, którzy prezentują swoje projekty na YouTube.

Dzięki temu zdecydowana większość treści oferowanych w usługach Gazeta.tv, Haps VOD, została wytworzona pierwotnie w języku polskim.