Prezes PZPS Jacek Kasprzyk w "Wilkowicz Sam na Sam": Lekarz zapytał, czy ja nie jestem pozorantem, tak dobrze wyglądałem. Gdy człowiek chce żyć, to medycyna jest bezradna

- Nie wiem skąd wyszły kwoty premii dla siatkarzy, bo my od początku chcieliśmy przeznaczyć na nie pięć milionów złotych. Nie trzy. I o pięć milionów do podziału walczymy. Ale to jest decyzja premiera, ile na premie przeznaczy. Czekamy ciągle na ustawę, która umożliwi ich wypłatę - mówi w "Wilkowicz Sam na Sam Jacek Kasprzyk, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Zobacz wideo

Szef PZPS opowiada o współpracy z Vitalem Heynenem, dojrzewaniu Bartosza Kurka, o chorobie, z którą walczy od kilku lat. - Zaczęło się to pięć lat temu, w gorącym okresie przygotowań do mistrzostw świata w Polsce. Wtedy zwycięstwo nad białaczką się zbiegło z mistrzostwem świata dla Polski. A teraz był nawrót choroby, znów polskie mistrzostwo świata, mam moc do walki, ale już bez przeszczepu szpiku się nie obejdzie – opowiada o zbliżającym się przeszczepie, na który czekał pięć lat.

Komentarze (1)
Prezes PZPS Jacek Kasprzyk w "Wilkowicz Sam na Sam": Lekarz zapytał, czy ja nie jestem pozorantem, tak dobrze wyglądałem. Człowiek chce żyć, ale medycyna jest bezradna
Zaloguj się
  • desperato

    0

    Zdrowia życzę. To najważniejsze. Siatkówka, którą Pan żyje, jest katalizatorem życia :-)

    Tylko o jedno Pana proszę. Niech się Pan nie wypowiada o Heynenie ( i każdym innym trenerze) w studio TV. Ostatni wywiad w Polsacie z prowadzącym prowokująco rozmowę dziennikarzem W.anio nie był potrzebny. Nawiasem, Jerzy Mielewski, wracaj do studia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX