A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum

Iluzjonista Y znalazł sposób, jak podnieść bezdomnego na duchu w mroźny dzień

Magia Y
25.02.2015 13:25 , aktualizacja: 06.05.2015 11:45
Y kręcił kolejny odcinek magii na ulicy, kiedy zauważył bezdomnego siedzącego na chodniku. Postanowił podnieść go na duchu i wyczarował dla niego kubek gorącej kawy oraz oddał mu własne rękawiczki.

Pamiętaj, żeby subskrybować kanał Magia Y.
Więcej magii znajdziesz na kanale Magia Y
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • mroczny.prosiol

  Oceniono 23 razy 7

  jak nisko musi upasc panstwo, zeby jego obywatele ze lzami w oczach przyjmowali od innych ciepla kawe i podzierane rekawiczki marznac na mrozie bez dachu nad glowa?

 • m.godwin

  Oceniono 10 razy 4

  E tam wyczarował, to była kawa zawieszona przez naszych hipsterów.

 • bogucjusz

  Oceniono 5 razy 3

  Gorąca kawa - this is cool :-)

 • cucurucu

  Oceniono 4 razy 0

  Co ten dobroczynca ma na glowie?

 • Piotr Wereski

  Oceniono 1 raz -1

  a ja to mam właściwie gdzieś, w sumie niech ludzie prześcigają się we wrzutach dobrych gestów na fb, przy okazji pomagając innym,.... już to widze blogerki modowe ;) pomające godnie ubrać się biedakom, barmani robiący swietne drinki z pryty... politycy pokazujący jak się szmacić z gracją... itd. a i Ci wszyscy artyści co to nie biorą garzy za swoje koncerty i mówią pomagam, ... Myślę że jeśli ten film miałby 100 000 odłon na YT to prawdziwą pomocą było by oddanie tej kasy temu bezdomnemu... także oglądajce.. rozumiem że Gazeta też zapłaciła za content?

 • incienso

  Oceniono 5 razy -1

  Nie chcę hejtować, ale podobnie jak niektórzy uważam, że to jednak lans. Magia Y ma swój kanał, na którym "znajdziesz więcej tricków i magicznych sztuczek" i pośród wielu filmików właśnie ten jeden "chwytający za serce" i "udowadniający, że na świecie są jeszcze dobrzy ludzie".
  Dla jasności, ja nie mówię, że Magia Y zrobił, źle ani nawet, mówię tylko, że dodał do swojej kolekcji "tricków" jeden więcej bazując na ludzkim nieszczęściu. Tu przecież nie chodziło o danie bezdomnemu kawy, a o pokazanie sztuczki, a że przy okazji "wzrusza" i "chwyta za serce"....... Nie wiem, może Magia Y po cichu liczy na artykuł serii FENOMEN na gazecie.pl? Takich filmików jest już coraz więcej, coraz częściej dowiadujemy się, że świat nie jest taki zły. Część z tych filmików to autentyczne rzeczy nakręcone rzeczywiście przypadkiem i ukazujące realne sytuacje faktycznie pokazujące coś miłego i prawdziwego (np. ten malutki orangutanik Budi) , ale ten filmik z kawą jak dla mnie bardzo słaby.

 • pawel.lewski

  Oceniono 11 razy -1

  A dlaczego nie wyczarował mu domu z pakietem opłat za wszelkie media i wyżywieniem do końca życia, słaby ten iluzjonista.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX