A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum

Netflix działa w Polsce od miesiąca i... jest słabo. Usługa jest w Polsce, bo musi?

Zobacz więcej: Jakbyniepaczeć
10.02.2016 10:31 , aktualizacja: 10.02.2016 10:33
Jedna z najpopularniejszych - o ile nie najpopularniejsza - na świecie platforma VOD weszła w styczniu tego roku na polski rynek. Netflix, bo o nim mowa, zdaniem dużej rzeszy użytkowników zaliczył jednak potężny falstart. Z jakimi bolączkami usługa boryka się w kraju nad Wisłą (i nie tylko) i dlaczego jego długo oczekiwana polska premiera okazała się startem zdecydowanie poniżej oczekiwań?

Twórcy JAKBY NIEPACZEĆ należą do sieci EPIC MAKERS. Zobacz więcej ich filmów na kanale.
Komentarze (28)
Zaloguj się
 • Dariusz Koszkul

  Oceniono 16 razy 14

  to jak nie ma polskich napisów, polskiego lektora i strony po polsku to za co mam placic? to wiecej dostane na amerykanskim netfliksie.

 • figralczyk

  Oceniono 32 razy 14

  GW jest jak Empik, który krytykuje za to, że reklamuje towar, którego nie ma. Empik chce książkami, których już dawno nie ma na rynku przyciągnąć klientów, a wy ogrzać się przy obcej marce, która gdzieś tam ponoć jest popularna. Obce marki, obce filmy z youtuba i obce portale społecznościowe i interes się kręci. Tylko po co właściwie te rozszerzenie .pl ? Skoro ten kraj jedyne co umie to się ogrzać przy zachodzie?

 • thebiglebowski

  Oceniono 33 razy 11

  To już jest fanatyzm. Gazeta.pl będzie obchodzić niedługo miesięcznice wejścia Netflixa do Polski i każdorazowo publikować kolejnego paszkwila. Rzeczowe komentarze na korzyść Netflixa masowo dostają kciuka w dół i lądują na dół. Szaleństwo. Czy nie możecie sie pogodzic z faktem że Netflix PL nawet w takim kształcie jak teraz jest o niebo lepszy od dowolnego polskiego serwisu VOD. Koniec kropka.

  Epic Makers my a** ...

 • pppaaappp

  Oceniono 19 razy 9

  przypomniały mi się komentarze i analizy rożnych "ekspertów medialnych" że po wejsciu Netflixa zmieni się cały rynek telewizyjny w Polsce. A kazdy widział, że to oferta starych seriali i bardzo starych filmow za bardzo duże pieniądze. Traktuja nas jak czarty świat bo nawet nie trzeci. Czyli piractwo będzie większe

 • aaron_89

  Oceniono 10 razy 8

  Ebay był i się zmył
  Aol był i sie zmył
  Netfix jest i wkrótce może powtórzyć błędy Ebay'a i Aol'a.

  PS Dlaczego ten pan z lewej po 11 minucie siedzi, jak licealistka w rozczochranej fryzurze. W ogóle by ubrali się w piżamy. Skoro nie chcecie pisać to chociaż wyglądajcie godnie. Te wasze szare koszulki kupiliście razem na wyprzedaży? Miejcie trochę szacunku do odbiorcy (ubierajcie się/zachowujcie się i wyglądajcie godnie).

 • arkadiusz.widerowski

  Oceniono 10 razy 6

  Pamiętacie jak kilka tygodni temu dziennikarze Wyborczej dostali sraczki na punkcie Netfilxa ?

 • perseveratio

  Oceniono 20 razy 6

  Jak ktoś "niekoniecznie się dobrze odnajduje w języku angielskim" to niech sobie reklamy przerywane Klanem i Złotopolskimi ogląda. Dla mnie brak polskiego lektora to plus.

 • paruwkowy_skrytobujca

  Oceniono 4 razy 4

  Próbny miesiąc zaliczony i dziękuję, konto skasowane. Nie za te pieniądze. Nawet w opcji SD (€8) wydaje mi się, że cena nijak ma sie do oferty.

 • maaac

  Oceniono 10 razy 4

  Czy GW pisze o kimś dobrze czy źle nie ważne. Ważne, że pisze a to już jest dowód na spisek i okazja oplucia GW.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX