A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum

Real 90 minut od odpadnięcia z Ligi Mistrzów, MU pewny awansu

Mateusz Łaniewski, Michał Pol
17.02.2010 14:00 , aktualizacja: 10.01.2020 13:12
Czyżby 250 mln euro wydane przez Real Madryt na wzmocnienia, sprowadzenie Cristiano Ronaldo, Kaki i innych starczyło tylko na to, by przegrać z Olympique w Lyonie 0:1, a nie jak poprzednio 0:2? - zastanawiają się dziennikarze sport.pl Michał Szadkowski i Michał Pol. I rozważają czy Manchester United może być już pewny awansu po wygranej 3:2 na San Siro? - Trudno się spodziewać, żeby Milan zagrał na Old Trafford jeszcze lepiej. Zwłaszcza pierwsza połowa była kapitalna w wykonaniu gospodarzy. Jedynym minusem świetnej gry Milanu była nieskuteczność napastników, którzy przecież mieli okazje. A przełożyły się one tylko na jedną i przypadkowa bramkę. Gdyby strzelił więcej goli, MU byłoby trudniej. Za to Anglicy w drugiej połowie byli zabójczo skuteczni - ocenia Szadkowski