Kolumbia czy Polska? Szelma już wie, jak zakończy się mecz!

Redakcja
21.06.2018 15:07
Szelma kocha piłkę, a raczej piłki, i jedzenie. Miłość do obu wyraża typując wyniki meczów rozgrywanych przez polską reprezentację na mundialu. Kto według niej zdobędzie zwycięskie 3 punkty w niedzielnym meczu Polska-Kolumbia?

Szelma debiut w roli psa przewidującego wyniki meczów polskiej reprezentacji ma już za sobą. Serce (albo nos) podpowiedziało jej, żeby stawiać na Polskę.

Tamtym razem się nie udało, ale ta zaledwie 3-miesięczna suczka już nie raz dała dowód tego, że kierowanie się instynktem i intuicją jej wychodzi - sama podjęła decyzję o tym, że warto zaufać ludziom, którzy ją uratowali i doprowadziła ich do swoich dwóch sióstr, porzuconych w lesie razem z nią.

Przed polską reprezentacją dopiero drugi mundialowy mecz, więc nie zamierzają jeszcze wracać do domu. Co innego Szelma, którą można zabrać do swojego, by - na przykład - razem śledzić zmagania polskich piłkarzy albo grać w piłkę.

Nie tylko psia jasnowidzka jest do adopcji (szczegóły TUTAJ) razem z nią na swojego właściciela i dom czeka wiele innych psów i kotów. Czeka i jest gotowych, bo dzięki opiece programu Adopciaki.pl wszystkie zwierzęta przebywają w domach tymczasowych, gdzie uczą się, jak być grzecznym domownikiem.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum