Dlaczego kobiety tak często udają orgazm? [LEPSZY SEKS]

Paulina Dudek, Maciek Markiewicz
15.02.2018 11:07
Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Kansas dowiodło, że blisko 70 proc. badanych kobiet (i prawie co trzeci mężczyzna) udaje orgazm podczas stosunku. Dlaczego kobiety masowo oszukują w seksie swoich partnerów? Andrzej Gryżewski, seksuolog, współtwórca książki 'Sztuka obsługi penisa' w rozmowie z Przemysławem Pilarskim wskazuje jedną z przyczyn.

'Sztuka obsługi penisa to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu.'
Zbigniew Lew-Starowicz

Lepszy Seks to nowy cykl wideo, który odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z seksem, ciałem i seksualnością szuka w najświeższych badaniach i odkryciach naukowych. Może i seksu nie da się przełożyć na twarde liczby, ale naukowcy próbują. Dzięki temu wciąż dowiadują się o ludzkim seksie czegoś nowego i ciekawego.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum