Czy "penis armata" jest lepszy niż "penis pufa"? [LEPSZY SEKS]

Paulina Dudek, Maciek Markiewicz
07.02.2018 16:38
Powinien być długi i potężny jak armata, czy może być krótszy, ale gruby jak pufa? Który penis przyniesie kobiecie więcej przyjemności? '75 proc. moich pacjentów ma kompleks małego członka' - mówi Andrzej Gryżewski, seksuolog, w rozmowie z Przemysławem Pilarskim. Współtwórca książki 'Sztuka obsługi penisa' wyjaśnia, dlaczego wyobrażenie wielu mężczyzn na temat umiejscowienia stref erogennych w kobiecej pochwie to kompletna pomyłka.

'Sztuka obsługi penisa to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami. Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu.'
Zbigniew Lew-Starowicz

Lepszy Seks to nowy cykl wideo, który odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z seksem, ciałem i seksualnością szuka w najświeższych badaniach i odkryciach naukowych. Może i seksu nie da się przełożyć na twarde liczby, ale naukowcy próbują. Dzięki temu wciąż dowiadują się o ludzkim seksie czegoś nowego i ciekawego.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum