Pani Stasia rozbawiła cały przedział: "Dziś się kupuje pieska!". Trafna ocena rodziny [GAZETA DO POCIĄGU]

Tomasz Golonko, Mateusz Pędziwiatr, montaż: Michał Piwnicki
06.09.2017 08:13
Dzieci, rodzina, małżeństwo - te tematy Polacy najchętniej poruszają w pociągach. Bohaterowie czwartego odcinka 'Gazety do pociągu' przekonywali, że rodzina i dzieci są dla nich najważniejsze. Najpiękniejszą lekcję dała nam Pani Stasia, która swoją historią udowodniła, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Co pasażerowie w naszym pociągu opowiadali o rodzinie? Nasza bohaterka, Pani Stasia, przyznała, że nie może się już doczekać prawnuków, ale niestety, czasy są teraz zupełnie inne. Inni pasażerowie opowiadali o relacjach małżeńskich i dowiedli tego, że nawet wiele lat po ślubie można być szaleńczo zakochanym.

Wybraliśmy się z kamerą w wakacyjną podróż po Polsce. Jako środek lokomocji wybraliśmy pociągi, a za cel - popularne trasy i miasta. Przejechaliśmy koleją z Warszawy do Gdańska, z Gdańska do Szczecina, ze Szczecina do Przemyśla, z Przemyśla do Krakowa z Krakowa do Zakopanego, z Zakopanego do Łodzi i z Łodzi do Warszawy. 

Za nami 2500 kilometrów i ponad 36 godzin spędzonych w drodze, a to wszystko w zaledwie 5 dni. I tylko jeden cel: spotkać niezwykłych ludzi na swojej drodze.  
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum