Mamy już pierwsze opinie rodzin, które biorą udział w Wielkim Teście Zabawek z Fisher-Price!

25.09.2017 14:24
Z myślą o naszych użytkownikach, którzy spędzają twórczo czas ze swoimi dziećmi, organizujemy największy w Polsce Test Zabawek. Bardzo nam zależy na waszych opiniach. Na podstawie uzupełnionych przez was ankiet testu konsumenckiego wybierzemy Najlepszą Zabawkę! Fundatorem nagród i partnerem akcji jest firma Fisher-Price, która przekazała aż 2 tysiące sztuk swoich produktów. Co zrobić żeby wziąć udział w teście?
W górnym menu na stronie Wielki Test Zabawek wybierz przedział wiekowy, w jakim jest Twoje dziecko (0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy i powyżej 24 miesięcy).
Następnie kliknij link 'Zgłoś się do testu' i wypełnij krótką ankietę. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 2 tysiące rodzin i do każdej z nich wyślemy zabawkę z odpowiedniej kategorii wiekowej i link do drugiej ankiety. Opis poszczególnych zabawek znajdziesz w zakładkach z kategoriami wiekowymi.
Szanse na otrzymanie darmowej zabawki są bardzo duże! Ale to nie wszystko! Każda osoba, która uzupełni obydwie ankiety i odpowie na pytania, weźmie udział w konkursie. Spośród wszystkich testerów wyłonimy 10 osób, które dostaną nagrody dodatkowe: bony do sklepów Smyk o wartości 200 złotych i klocki Mega Bloks.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum