Zostań testerem zabawek dla dzieci. Mamy do rozdania aż 2 tysiące zabawek!

25.09.2017 14:21
Z myślą o naszych użytkownikach, którzy spędzają twórczo czas ze swoimi dziećmi, organizujemy największy w Polsce test zabawek. Bardzo nam zależy na waszych opiniach. Na podstawie uzupełnionych przez was ankiet testu konsumenckiego chcemy przekonać was razem z producentem tych zabawek, że dbamy o bezpieczeństwo twojego dziecka oraz jego kreatywny rozwój. Poza tym wybierzemy ulubioną zabawkę Fisher-Price®

Partner akcji marka Fisher-Price® przekazał, aż 2 000 sztuk swoich produktów

Co zrobić żeby wziąć udział w teście?

W górnym menu na stronie www.edziecko.pl/wielkitestzabawek wybierz przedział wiekowy, w jakim jest Twoje dziecko (0-6 miesięcy, 6-18 miesięcy lub powyżej 24 miesięcy). Następnie kliknij link 'Zgłoś się do testu' i wypełnij krótką ankietę. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 2 tysiące rodzin i do każdej z nich wyślemy zabawkę z odpowiedniej kategorii wiekowej, dodatkowo drogą mailową otrzymają oni link do drugiej ankiety.

Szanse na otrzymanie zabawki do testów są bardzo duże!

Ale to nie wszystko!

Każda osoba, która uzupełni obydwie ankiety i odpowie na pytania, weźmie udział w konkursie. Spośród wszystkich testerów wyłonimy 10 osób, które dostaną nagrody dodatkowe: bony do sklepów Smyk o wartości 200 złotych i klocki Mega Bloks.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum