Warkocz bez plecenia. Tak efektowny, że sprawdzi się w święta albo na sylwestra!

Ach
21.12.2017 13:05
Warkocz bez plecenia wcale nie jest szybszy, ani łatwiejszy od klasycznego... Ale warto poświęcić mu 3 minutki, bo efekt jest zniewalający. Zobacz, jak wykonać uczeszanie, które optycznie zwiększa objętość włosów i wygląda jak dzieło doświadczonego fryzjera.

en warkocz jest inny niż wszystkie. Daje wrażenie maksymalnej objętości i świetnie sprawdza się wieczorem, podczas ważnej uroczystości. W połączeniu z lekkim makijażem pasuje na świąteczne spotkanie z rodziną, a w duecie z brokatowymi cieniami - pasuje nawet na sylwestra. Żeby go wykonać potrzebujesz tylko kilku przejrzystych gumek, ale wykonanie fryzury ci się również grzebień ze szpiczastą rączką oraz klips. Taki 'bąbelkowy' warkocz możesz zrobić sama, szybciej jednak pójdzie z pomocą siostry czy przyjaciółki.

Zaczynamy od zebrania dwóch pasm tuż czołem i związania ich transparentnymi gumkami. Następnie górne pasmo dzielimy na dwa i przeciągamy dolne pasmo przez środek. Tak samo robimy z kolejnymi pasmami włosów, aż do końcówek. Skończony warkocz lekko luzujemy, dodając każdemu 'bąbelkowi' objętości. Gotowe!
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum