Makijaż na Andrzejki. Wybierasz się na wieczór wróżb? Zobacz, jak pomalować się czarująco

Ach
27.11.2017 11:34
Andrzejki to tradycyjny dzień towarzyskich zabaw i najróżniejszych wróżb. Aga Hildebrand pokazuje, jak wykonać makijaż, który zaczaruje twoją drugą połówkę.

Nie ma drugiej takiej tajemniczej okazji przepełnioną aurą tajemniczości jak Andrzejki. To wieczór, w którym wszyscy chcą poznać swoją przyszłość (szczególnie tę miłosną) i wróżą sobie na najróżniejsze sposoby, nawet jeśli ani trochę w nie nie wierzą. Przygotowałyśmy makijaż, który jest prosty i sprawdzi się na każdej imprezie poświęconej poszukiwaniu miłości.

Zaczynamy od stworzenia na powiekach kolorowej bazy i zaznaczenia kształtu. Używamy do tego czerwonego cienia w kremie, który nakładamy na całą ruchomą powiekę, rozcieramy w załamanie i wyciągamy w stronę skroni. Dzięki temu, nakładane później cienie będą o wiele bardziej intensywne. Po dokładnym roztarciu kremowego kosmetyku, przechodzimy do pracy z produktami w kamieniu. Zewnętrzne kąciki i dolne powieki podkreślamy bordowym lub fioletowym cieniem. Dobrze go rozcieramy, aby nie było widać żadnych linii i granic.

Aby dodać makijażowi nieco ciekawszego wykończenia pomaluj wewnętrzną stronę powieki błyszczącym cieniem. My wybrałyśmy interesujący pomarańczowy cień, który w świetle błyszczy się na różowo. Taki kolor rozjaśnił makijaż i sprawił, że jest o wiele bardziej efektowny.

Ostatni krok to pomalowanie rzęs. Ci, którzy wolą ciemniejsze makijaże, mogą dokleić sobie sztuczne rzęsy lub narysować czarną kreskę wzdłuż linii rzęs.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum