Prosto z pracy idziesz na imprezę? Ten makijaż zrobi ogromne wrażenie, a zrobisz go w kilka minut

Ach
30.10.2017 11:45
Jesień i zima to czas, w którym bardzo często organizowane są przeróżne spotkania i imprezy. Zdarza się, że odbywają się one w ciągu tygodnia. Wtedy bywa, że nie mamy czasu na powrót do domu i spokojne przygotowanie się do wyjścia. Aga Hildebrand pokazuje, jak stworzyć olśniewający makijaż, który zrobisz błyskawicznie.

Do wykonania tego makijażu będziesz potrzebować tylko czterech lub nawet trzech rzeczy. Wybrałyśmy do tego bronzer, błyszczący eyeliner, sztuczne rzęsy i szminkę w kolorze wina. Zajmują one bardzo mało miejsca w kosmetyczce a efekt, jaki można nimi osiągnąć jest naprawdę imponujący.

Na początku zajmij się cerą. Po długich godzinach w pracy, może potrzebować odrobinę ocieplenia. W tym celu użyj bronzera i nałóż go na kości policzkowe, skronie, czoło i żuchwę. My używamy do tego składanego pędzla, który łatwo schować do torby. Do ładnie opalonej cery, bardzo dobrze pasować będzie złota kreska, która jest niesamowicie prostym sposobem na imponujący makijaż. Wygląda o wiele bardziej zjawiskowo, niż sugerowałby włożony w nią wysiłek. Wystarczy, że namalujesz prostą linię wzdłuż rzęs błyszczącym eyelinerem. My wybrałyśmy złoty, ale może to być także srebrny, szampański, miedziany czy jakikolwiek inny kolor. Liczy się błysk.
Następny krok jest opcjonalny. Mowa oczywiście o sztucznych rzęsach. Jeśli nie potrafisz tego robić lub masz naprawdę mało czasu, lepiej pomiń ten etap i zamiast niego, mocno wytuszuj rzęsy. Jest to tylko dodatek, który automatycznie powiększa oczy i podkreśla spojrzenie, ale nie jest konieczny.
Na sam koniec pomaluj usta. Przy błyszczącym, ale mimo wszystko naturalnym makijażu oczu, możesz postawić na mocniejszy kolor. W sezonie jesień/zima, bardzo modne są ciemne pomadki w kolorze czerwonego wina. Nałożenie takiej pomadki to moment, a efekt końcowy przyciągnie wszystkie spojrzenia.

Więcej prac Agi znajdziesz na jej Instagramie i Facebooku.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum