Wystarczy jeden ruch i ta "broda" zmieni się w oryginalny warkocz. Zobacz, jak to zrobić

Ach
25.09.2017 00:30
Francuski, holenderski, dobierany... Rodzaje warkoczy można wymieniać bez końca, ale wszystkie z nich są już trochę nudne. Zobacz nowy, oryginalny sposób na plecenie włosów.

Warkocz, którego dzisiaj robimy, jest inny niż wszystkie, głównie przez sposób w jaki się go plecie. Wszystko dlatego, że pasma dobieramy z przodu, pod samą brodą. Aby go wykonać, robimy przedziałek na środku głowy i dzielimy włosy na dwie części. Następnie dobieramy pasma tak, jakbyśmy robiły zwykłego 'dobierańca'.
Bardzo ważne jest, aby pasemka włosów były mniej więcej równe i aby utrzymywać splot jak najbardziej na środku. Jeśli będziemy robić inaczej, po odwróceniu (o tym za chwilę) fryzury, warkocz będzie pokręcony i nierówny.

Gdy skończą nam się włosy do dobierania, kończymy warkoczyk tradycyjnie i związujemy przezroczystą gumką. Następnie przychodzi czas na gwóźdź programu, czyli przewracanie fryzury na drugą stronę. Jak to zrobić? Wystarczy, że poszerzymy otwór między brodą a warkoczem i przełożymy włosy za głowę tak, jakbyśmy zdejmowały bluzkę. Dzięki temu odgarniemy włosy z twarzy, a z tyłu uzyskamy oryginalną, luźną fryzurę.

Więcej prac Agi znajdziesz na jej Instagramie i Facebooku.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum