Makijaż świecący w ciemności? Zobacz, jak zrobić go domowymi farbkami

Ach!
25.08.2017 11:43
Wybierasz się na imprezę w klubie? Aga Hildebrand pokazuje, jak wykonać makijaż, który swój prawdziwy potencjał odkryje dopiero... w ciemności.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do klubu z ledwie widocznymi kropkami na twarzy. Docierasz do miejsca, w którym zamontowano lampę ultrafioletową i nagle okazuje, się, że twój makijaż świeci! To możliwe i na dodatek wcale nie kosztuje dużo.
Do jego wykonania będziesz potrzebować specjalnych farbek. Możesz je oczywiście kupić, ale na stronie myk.gazeta.pl znajdziesz cały przepis, dzięki któremu wykonasz je w domu.

Aby osiągnąć naprawdę spektakularny efekt, użyj kilku kolorów. Cały wzór zależy tylko od ciebie. My zdecydowałyśmy się na proste kropki w różnych rozmiarach i odcieniach. Na początek, aby stworzyć efekt pochlapania farbą, nałożyłyśmy kosmetyk puchatym pędzlem. Dzięki niemu, na skórze powstały małe, nieregularne kropeczki. Później, końcówką małego pędzelka, odcisnęłyśmy większe plamki.

Najlepszą częścią tej zabawy jest to, że wcale nie musisz ograniczać się do twarzy! Farbek możesz równie dobrze użyć do pomalowania ciała, na przykład dłoni.

Więcej prac Agi znajdziesz na jej Instagramie.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum