Pół twarzy pomalowane, pół - zupełnie naturalne. Ten film udowadnia, jak wiele daje makijaż

Ach!
20.07.2017 11:24
Znacie internetowe wyzwanie 'The Power of Make-up'? Polega na starannym umalowaniu tylko połówki twarzy, tak żeby uzyskać maksymalny kontrast między nagą a pomalowaną skórą. Dla Acha zadania podejmuje się Ania Krzak.

Wyzwanie 'The Power of Make-up' wypromowała Nikkie de Jager z NikkieTutorials, jednego z najpopularniejszych kanałów urodowych na YouTube. 23-letnia vlogerka jest profesjonalną makijażystką, a filmik, w którym wykonała makijaż tylko na połowie twarzy obejrzało aż 36 milionów widzów! Efekt był zdumiewający, bo Nikkie nie może pochwalić się idealną cerą - miewa trądzik, a jej skóra ma tendencje do zaczerwienień. Nie wszystkie blogerki urodowe mają odwagę pokazać się bez grama makijażu, więc szczera i pozbawiona kompleksów de Jager zyskała dzięki wyzwaniu tysiące nowych fanów.

Z pokazaniem 'nagiej' skóry nie ma problemu także Ania Krzak, która zgodziła się podjąć wyzwanie 'The Power of Make-up' dla Acha. Jak wam się podoba makijaż Ani? Przekonała was, że za pomocą kilku produktów i pędzelków można zmienić się nie do poznania?

Więcej filmów Ani Krzak znajdziecie na jej kanale YouTube. Możecie ją śledzić także na Facebooku i Instagramie.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum