Usta ombre na trzy różne sposoby. Prosty sposób na urozmaicenie każdego makijażu

Ach
14.08.2017 00:57
Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, że większość zabawy makijażem skupia się na oczach. Pamiętamy o różnych cieniach, eyelinerach, a wargi zwykle pociągamy jedną szminką. Aga Hildebrand pokazuje, jak łatwo odmienić zwykłe malowanie i przyciągnąć uwagę do ust

Ombre, czyli delikatne przejście z jednego koloru w drugi to od lat jeden z najmodniejszych trendów chociażby we fryzjerstwie. Jednak cieniowanie można wykorzystać nie tylko podczas farbowania włosów. Ombre z powodzeniem wykonać można także na ustach.

W zależności od tego, jaki efekt chcecie uzyskać, ombre może być bardzo intensywne lub delikatnie i praktycznie niezauważalne. Wszystko zależy od tego, jakie kolory i jaki rodzaj makijażu wybierzesz. Przedstawiamy kilka sposobów na piękne usta:

- ombre 'koreańskie' - taką nazwę nadałyśmy makijażowi, w którym wargi maluje się tylko od środka i delikatnie rozciera kolor ku granicom. Resztę warg można zostawić naturalne lub pomalować delikatnym, jasnym błyszczykiem, aby kolory ładnie się połączyły. Zdecydowałyśmy się na taką nazwę, ponieważ jest to trend niesamowicie modny w Korei Południowej.

- ombre poziome - w tym stylu, jedną wargę malujemy jednym kolorem, a drugą - drugim. Najlepiej wybrać szminki o bardzo zbliżonych kolorach, ale różniące się odcieniami.

- ombre pionowe - jeżeli szukasz sposobu na powiększenie ust, ten rodzaj cieniowania może ci w tym pomóc. Wybierz dwa kolory: ciemniejszy i jaśniejszy. Na początku, pomaluj ciemnym zewnętrzne kąciki warg. Jaśniejszy kolor nałóż na środek i delikatnie rozetrzyj, aby nie było żadnych widocznych granic.

Więcej prac Agi znajdziesz na jej Instagramie.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum