Sam sobie bądź fryzjerem. Trzy uczesania, które zrobi każdy facet

Ach!
23.06.2017 13:18
Wydaje ci się, że z krótkimi włosami nic nie da się zrobić, szczególnie jeśli jesteś facetem? Nic bardziej mylnego! Wiktor Mrozik pokazuje trzy proste i szybkie sposoby na wyczarowanie różnych fryzur.

Pozornie wydaje się, że męskie cięcia niespecjalnie się między sobą różnią. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej, ale jedną z najpopularniejszych fryzur są dłuższe włosy na czubku głowy i lekko wystrzyżone boki. Zobacz, jakie fryzury można z takich włosów wyczarować.
Pierwsza fryzura, przypadnie do gustu większości panów. Aby ją zrobić, należy nałożyć na włosy odżywkę i pozwolić im wyschnąć. Następnie ułożyć fryzurę palcami i pastą modelującą. Wystarczy zaczesać włosy do góry i tyłu i lekko przygładzić. Łatwizna!

Drugie uczesanie to coś dla fanów eleganckiego stylu i tych, którzy swojemu wyglądowi poświęcają trochę więcej uwagi i czasu. Jej zrobienie będzie prostsze dla właścicieli nieco dłuższych włosów. Pierwszy krok to wysuszenie włosów i lekkie wymodelowanie ich suszarką. Kieruj strumień gorącego powietrza do tyłu. Później podnieś włosy u nasady za pomocą pudru dodającego objętości. Zaczesz je na jedną stronę, nałóż pastą i wygładź szczotką.

Trzecia i ostatnia fryzura - artystyczny nieład. W tym przypadku możesz po prostu zaszaleć. My proponujemy wysusz włosy tak, aby unieść je u nasady. Później wystarczy nabrać odrobinę mocnej pasty modelującej, rozgrzać ją w palcach i wetrzeć we włosy. Następnie zaczesz je palcami do góry. Gotowe!

Więcej filmów Wiktora znajdziesz na jego kanale. Możesz śledzić go także na Facebooku i Instagramie

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • 0

    ostatnio na chrzciny czesałam siebie i siostrę, robiłysmy sobie lekkie loczki an końcówkach przy pomocy curl secret z babyliss świetnie wyszło, szybko mozna zrobić taką romantyczną fryzurę, która pasuje na większe okazje. Poza tym można zaoszczędzic na fryzjerach, bo samemu zrobimy sobie coś fajnego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX