Znudziły ci się kreski i czerwone usta? Zobacz trzy najmodniejsze trendy na lato

Ach
19.06.2017 00:17
Trendy prosto z wybiegów często nie nadają się do naśladowania w codziennym życiu. Wybrałyśmy trzy, które naszym zdaniem sprawdzają się nie tylko na pokazie mody, ale także na co dzień. Zobaczcie, jakie makijaże przygotowała dla was Aga Hildebrand.

Lato to sezon, w którym największy nacisk kładzie się na to, jak wygląda cera. Powinna wyglądać zdrowo i świetliście. Zamiast ciemnych, skomplikowanych makijaży, modne są rozświetlone wizaże z mocnymi akcentami kolorystycznymi. Wybrałyśmy trzy najmodniejsze trendy, które łatwo dołączyć do naszych codziennych przyzwyczajeń.

Pierwszy z nich opiera się na użyciu przede wszystkim ciepłych, brązowawych tonów. Można włączyć je do makijażu zarówno ust, policzków oraz oczu. Najlepiej, jeśli wszystkie najważniejsze części twarzy, zostaną pomalowane w tej samej tonacji. Świetnie sprawdzi się na przykład róż w kremie, którego możesz użyć do pomalowania zarówno powiek, warg jak i policzków. My postawiłyśmy na bronzer w kamieniu o bardzo ciepłym odcieniu. Nałożyłyśmy go zamiast cienia do oczu i pomalowałyśmy nim szczyty kości policzkowych, 'wyciągając' kolor na skronie. Do tego szminka o naturalnym kolorze i gotowe.

Drugi trend to blask! Jednak w przeciwieństwie do zimy, w sezonie letnim skóra mieni się nie od drobinek brokatu, ale równą taflą odbija światło. Jak ją stworzyć? Potrzebny będzie rozświetlacz, najlepiej ten w kremie, który będzie delikatniejszy. Nałóż go na wysokie fragmenty twarzy, głównie kości policzkowe, łuki brwiowe i brodę, ale także na powieki, zamiast cienia. Jeżeli w codziennym makijażu nie przepadasz za eksperymentami, możesz zatrzymać się na tym kroku. Jednak jeśli chcesz malować się zgodnie z trendami, będziesz potrzebować bezbarwnego błyszczyka. Nałóż go na same szczyty kości policzkowych, powieki i usta. Pamiętaj, że błyszczyk na powiek sprawi, że nałożone wcześniej produkty po jakimś czasie mogą zacząć się zbierać w załamaniach, więc jeśli ci to przeszkadza, nie nakładaj go na oczy.

Ostatni trend to nacisk na kolor. Może top być intensywny cień do oczu, róż do policzków czy neonowa szminka. My postawiłyśmy na prosty, ale nadal dość oryginalny sposób na włączenie do makijażu intensywnych bar - kreskę. Narysowałyśmy ją turkusowym eyelinerem z brokatem. Możesz wyciągnąć ją w kierunku skroni tak jak my, lub namalować ja tylko wzdłuż linii rzęs.

Który trend wybierzesz?

Podobały ci się makijaże Agi? Więcej znajdziesz na jej Instagramie.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum