Wybierasz się na festiwal? Zobacz, jak zrobić szalony makijaż idealny na imprezę

Ach!
26.06.2017 13:26
Moda festiwalowa to prawdziwa mieszanka stylów i kolorów. Wielkie imprezy masowe pełne są brokatu i intensywnych barw. Aga Hildebrand pokazuje, jak wykonać prosty, ale bardzo efektowny makijaż, dzięki któremu nie zostaniesz niezauważona.

Wiele z nas boi się bardzo kolorowych makijaży, ponieważ wydają się one trudne. Pokazujemy, że wcale nie musi tak być i można pomalować się tak także na festiwal. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony kolor i brokat. My zdecydowałyśmy się na fiolet i makijaż w stylu 'halo'.

Będziesz potrzebować trzech kolorów, w naszym przypadku był to jasny i ciemniejszy fiolet oraz jeden bardzo jasny, błyszczący cień. Do tego dobrałyśmy białe drobinki i fioletowo-zielony, opalizujący brokat.

Zacznij od nałożenia jaśniejszego fioletu w samych kącikach oka. Koncentruj kolor po zewnętrznej i wewnętrznej części powiek i delikatnie rozcieraj je w stronę środka. Stopniowo dokładaj kolor, także ten ciemniejszy, aż uzyskasz upragniony efekt. Gdy będziesz zadowolona, nałóż jasny, błyszczący cień na sam środek górnej i dolnej powieki, oraz rozetrzyj go w dół policzka.

Następnie na sam środek górnej powieki nałóż drobny brokat lub cień z drobinkami. Dzięki temu jeszcze bardziej wzmocnisz efekt aureoli. następnie narysuj kreskę i doklej sztuczne rzęsy. Ten sam klej nałóż na pod oczami i namaluj nim spore trójkąty. Kiedy zacznie się lepić, ostrożnie wklep w niego kolorowy brokat. Gotowe!

Więcej prac Agi znajdziesz na jej Instagramie.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum