Szybko czy precyzyjnie? Który z 3 sposobów na malowanie brwi jest najlepszy?

Ach!
10.07.2017 13:00
Brwi to jeden z najważniejszych elementów makijażu. Są ramą dla twarzy i podkreślają oczy, dlatego warto wiedzieć, jak dobrze je pomalować. Aga Hildebrand pokazuje, swoje 3 ulubione sposoby na idealne brwi.

Moda na mocno podkreślone brwi trwa już od kilku sezonów. Wszystko zaczęło się od Cary Delevingne, której rozkręcająca się kariera sprawiła, że wszyscy pozazdrościli jej nie tylko sukcesu, ale także... brwi. Od tamtej pory przykładamy do nich o wiele większą uwagę niż wcześniej. Teraz już nie każdy chce mieć je takie jak brytyjska modelka, ale prawie każdy ma swój sposób na ich podkreślenie.
My na pewno się do tej grupy zaliczamy i nie wyobrażamy sobie makijażu be odpowiedniego ich pomalowania. Dzisiaj przedstawiamy trzy kosmetyki, którymi (naszym zdaniem) najlepiej podkreśla się brwi.

- cień
Z wybranych przez nas sposobów na podkreślenie brwi, cień da nam najbardziej naturalny efekt. Najlepiej sprawdzi się u osób, które mają już ładny kształt łuków, ale chcą je nieco zagęścić i pouzupełniać luki między włoskami.
Bardzo ważny jest odpowiedni dobór odcienia. Wiele kobiet popełnia błąd, sięgając po ten sam cień, którego używają do malowania oczu. To może się sprawdzić, ale tylko w niewielu przypadkach. O ile nie mamy rudych włosów, lepiej wybierać kolory dość chłodne (ale nie zupełnie szare) i jaśniejsze niż nam się wydaje. Często, cienie, które wyglądają na zbliżone kolorem do naszych włosów, na skórze okazują się zbyt intensywne. Dlatego lepiej używać cieni stworzonych specjalnie do makijażu brwi, ponieważ mają nieco inną konsystencję i często nie dają tak mocnego efektu.

- kredka
Kredka to naszym zdaniem najwygodniejszy i najszybszy kosmetyk do malowania brwi. Można nią błyskawicznie uzupełnić luki i podkreślić kształt. W razie potrzeby, można także dorysować całe brakujące fragmenty. Naszym zdaniem, najlepiej sprawdzają się bardzo cienkie, wykręcane ołówki, które z drugiej strony mają spiralki. Dzięki temu wszystko, co potrzebne do makijażu, mamy w jednym miejscu.

- pomada
Pomada to kosmetyk dla bardziej zaawansowanych, ale efekt, jaki można nią osiągnąć jest wart chwili treningu. Do jej używania potrzebny będzie pędzelek, najlepiej płaski i ścięty. Kremową pomadą możesz idealnie wyrysować kształt brwi, a z wystarczająco cienkim pędzelkiem, dorysować pojedyncze włoski. Takie kosmetyki są również bardzo trwałe, a wiele z dostępnych na rynku jest całkowicie wodoodporna.

Więcej prac Agi znajdziesz na jej Instagramie.

A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum