Najpiękniejsze widoki w Alpach. Nic dziwnego, że zostały wpisane na listę UNESCO. "Po prostu epicko!" [TRIP WE DWOJE]

19.05.2017 13:59
Z Polski to około 1500 km, ale jeśli będziecie tam jechać po locie do Zurychu, to czeka Was 130 km jedną z najbardziej malowniczych tras, jakie będzie Wam dane kiedykolwiek zobaczyć.
A na miejscu? Kolejki gondolowe i szynowe, każda obfitująca w zapierające dech w piersiach widoki. Najszybsza 'tyrolka' (czyli tzw. 'zipline') w Europie, na którym rozpędzisz się do 80 km/h. Ale przede wszystkim - niesamowite krajobrazy i miejsca widokowe (należące do dziedzictwa UNESCO!), jakie trudno porównywać do jakiegokolwiek innego miejsca, nie tylko w Alpach. Jednym słowem 'epicko', jak mówią Andrzej i Zuzia Treneiro, którzy dziś zabierają nas w podróż do Grindelwaldu - jednej z najpopularniejszych miejscowości w Szwajcarii, przyciągającej turystów przez cały rok.

To nie pierwszy nasz wypad do Szwajcarii - wcześniej Zuzia i Andrzej polecali Wam 'trip' do Zermatt, gdzie cały rok mozna jeździć na nartach, ale i przejechać się najwyżej położoną kolejką górską w Europie.

'Nie rzuciliśmy korpo, żeby podróżować. Nie chcemy podtrzymywać tego mitu' - z Zuzią i Andrzejem z Treneiro Vlog rozmawiamy o tym, jak mieć fajne, aktywne życie, pracując na etacie >>
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum