Magazyn Porażka: Media kreują wyspy szczęśliwości, które dla wielu są po prostu nieosiągalne [NEXT TIME]

Marta Piątkowska, Damian Bryła, Kamil Rutkowski
09.06.2017 10:52
- Może nie warto jest marzyć o wielkim domu za miastem, o Porsche Panamerze i o tych milionach albo nawet setkach tysięcy. Może wystarczy po prostu, żeby być multi-tysiącerem. To znaczy, zarabiać tak jak berlińska sprzątaczka i nie zostawiać całego serca i duszy w pracy po 15 godzin. Może się po prostu nie opłaca - mówi Kamil Fejfer z Magazynu Porażka.

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Program został zrealizowany w Brain Embassy
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • 0

    Panie Kamilu wykonuje Pan świetną pracę, fantastyczny pomysł z Magazynem Porażka - trafia on w niszę ludzi mało ambitnych, liczących na namiastkę "stabilności" w świecie końca ery etatów. Fajnie się czyta zapewne Magazyn wymyślony przez FreeLancera dla ludzi, którzy mają trzymać się kurczowo etatów, dostawać się do związków zawodowych i wykorzystywać dzięki temu pozycję w zdobywaniu pracy a nie umiejętności i wartości własnej osoby. Natomiast szerokim łukiem mają omijać bycia Takim jak Pan - Freelancerem, bo zabraknie im czasu na życie! Świetna robota, pisać to co ludzie chcą usłyszeć i na tym zarabiać. Good Luck

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX