Dymek: Bałam się założenia firmy. Wydaje mi się, że lęk jest typowy dla kobiet. Chłopców wychowuje się inaczej [NEXT TIME]

Marta Piątkowska, Damian Bryła, Kamil Rutkowski
22.05.2017 11:44
- Kiedy blogosfera w Polsce się zaczynała i tych blogów było mnóstwo, to widziałam chaos dookoła. Pomyślałam, że bardzo łatwo jest się dać uwieść pewnym okazjom. Na przykład duża firma proponuje mi intratny konkurs, ale zakładałam, że konkursów nie będę robić, no i co wtedy? Pękam i robię ten konkurs, czy cały czas trzymam się swojej linii? Więc postanowiłam wtedy sobie obiecać, że wymyślę sobie plan na tę Jadłonomię i będę się go trzymać, żeby nie wiem co - opowiada Marta Dymek, autorka Jadłonomii, jednego z najpopularniejszych polskich blogów.

W nowym cyklu wideo NEXT TIME przedstawiamy ludzi sukcesu, którzy opowiadają, jakie rady napisaliby na karteczce i przykleili na biurku samym sobie sprzed lat. Jakich błędów mogliby dzięki temu uniknąć, co zrobiliby lepiej, czego się nauczyli i teraz mogą podzielić się doświadczeniem z innymi. Dzięki pasjonującym rozmowom dowiadujemy się nie tylko smaczków z ich historii biznesowej, ale także lepiej poznajemy ich jako ludzi. Czasem mówią nam o rzeczach, o których nie powiedzieli nikomu innemu.

Program został zrealizowany w Brain Embassy
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum