Tomasz Hajto w "Wilkowicz Sam na Sam": A kto powiedział, że ma być wisienka? Ktoś kiedyś pierwszy tak powiedział i pewnie też się z niego śmiali. Nie ma tortów z truskawką?

Paweł Wilkowicz; produkcja: Tomasz Fedoruk; zdjęcia: Damian Obstawski, Patryk Larwiński, Krystian Kij; montaż: Damian Obstawski
14.09.2017 13:46
- Za co piłkarze mieliby się na mnie obrażać? Ja ich krytykuję za grę, a nie wygląd. Krzysiek Mączyński tam coś marudził po jakimś meczu, ale mnie to nie obchodzi. Mam na białe mówić czarne, żeby dać się lubić? Ja też popełniałem błędy i musiałem żyć z krytyką - mówi w 'Wilkowicz Sam na Sam' Tomasz Hajto, komentator Polsatu i meczów reprezentacji, a wcześniej Bundesligi w Eurosporcie. Opowiada o popularności, którą dziś odczuwa bardziej niż w czasach, gdy był piłkarzem. O swoich lapsusach i o tym, dlaczego tak trudno zastrzec prawa do 'truskawki na torcie'. Tłumaczy, jak to się stało, że nauczył się serbsko-chorwackiego, dlaczego odmówił udziału w 'Tańcu z gwiazdami' i 'Agencie' i dlaczego polska piłka była najbardziej skorumpowana w Europie. Opowiada też jak było naprawdę z aferą papierosową.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum