Pompka, suplement, cokolwiek... Pomocy: mój penis jest za mały!

Dobry seks
25.10.2016 11:30
'Wiem, że rozmiar nie ma znaczenia, a jednak ostatnia dziewczyna roześmiała mi się w twarz' - skarży się czytelnik. Penis za mały czy dziewczyna podła?

Z pewnością taka reakcja wybranki mogła doprowadzić do załamania nerwowego, ale nie musi oznaczać, że problem ma nie tylko bezwzględna kochanka. Zdaniem seksuolog dr Moniki Łukasiewicz zdecydowana większość mężczyzn, która zgłasza się do chirurga plastycznego w celu powiększenia penisa, w rzeczywistości nie ma problemu z rozmiarem, a prędzej cierpi na dysmorfofobię. To zaburzenie lękowe, związane z nieakceptowaniem swojego ciała.

Ile ma przeciętny penis we wzwodzie? Dlaczego członek kolegi wydaje się większy? Jak działają pompki, suplementy i cała reszta? Wreszcie: dlaczego warto zrzucić brzuch, usunąć owłosienie łonowe i wykorzystać lustro? Zobacz!

Dla tych, co wolą czytać: 7 pytań o penisa

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum