Zawał a seks

Dobry seks
01.03.2016 10:54
Czy zaburzenia potencji mogą być zapowiedzią problemów z sercem? Według kardiologa dr. Filipa Szymańskiego z I Katedry i Kliniki Kardiologii związek między problemami z ukrwieniem penisa, a ryzykiem poważnego epizodu sercowo-naczyniowego jest niezwykle silny.

Jeśli mężczyzna pali papierosy, ma nadwagę i nadciśnienie, a w sypialni pojawiają się problemy, ma spore szanse, że prędzej czy później skończy na kardiologii z zawałem.

Niemal co drugi mężczyzna dostaje ostrzeżenie od losu: pojawiają się zaburzenia potencji, które powinny go zachęcić do wizyty u lekarza. Niejednokrotnie to ostatni moment, gdy zmiana stylu życia i odpowiednie leczenie farmakologiczne może jeszcze przed zawałem uchronić. Niestety, mężczyźni wolą problemy ukrywać nawet przed najbliższymi, a z lekarzem o życiu seksualnym nie rozmawiają wcale.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum