Seks oralny z kobiecej i męskiej perspektywy: bardziej niewinny niż ten "po bożemu"? Cz. 1

Dobry seks
16.08.2015 11:22
Seks oralny zdaje się już budzić tak małe emocje, że może aż za bardzo przestaliśmy się nad nim zastanawiać. A może jednak jest o czym? Czy to w ogóle seks? Czy może być śmiertelny... Albo: czy nasz partner lub partnerka na pewno mają na niego ochotę w tym samym czasie co my?

O seksie oralnym rozmawiamy w programie 'Dobry Seks' z Moniką i Radkiem. Co nasi goście o nim sądzą? - Bardzo lubię seks oralny - przyznaje z rozbrajającą szczerością Monika. - Lubię być tą osobą, która 'robi' seks oralny, jak i stroną która go 'przyjmuje'. (...) Ale wiem, że bardzo dużo kobiet tego w ogóle nie lubi! - zastrzega.

Co niektórym osobom przeszkadza w seksie oralnym? Czy jest on wstydliwy? Czy w porządku jest postawa, gdy ktoś lubi go 'przyjmować', ale znacznie mniej chętnie go 'komuś robi'? I czy może być on czasem lepszy od seksu 'po bożemu', czy też zawsze pozostanie jakimś elementem gry wstępnej, albo jego substytutem.

Te i inne ważkie kwestie na temat 'francuskiej miłości' rozgryza w studiu z naszymi gośćmi Agnieszka Wirtwein.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

Zobacz cały odcinek
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum