"Studio Wyborczej. Sprawdzam". Jabłko Piechocińskiego, tablica Petru, czyli gadżety debatujących polityków

Adam Łaszyn, Paweł Wroński; Zdjęcia i montaż: Kinga Kenig, Jarek Tokarski, Barbara Zaniewska
22.10.2015 13:27
- To odciąganie od przekazu - twierdzi Adam Łaszyn, specjalista od marketingu politycznego, który razem z Pawłem Wrońskim ocenia użyte przez polityków w trakcie debaty gadżety. W 'Studiu Wyborczej. Sprawdzam' rozmawiają o wtorkowej i poniedziałkowej konfrontacji liderów partii.

Jako ekspert ds. marketingu politycznego Adam Łaszyn zazwyczaj odradza swoim klientom korzystanie z gadżetów. Jego zdaniem działają one kontrproduktywnie: - Gadżet kradnie show, ludzie nie zastanawiają się, co ktoś mówi, ale skupiają się na gadżecie - zaznacza specjalista w 'Studiu Wyborczej. Sprawdzam' podczas rozmowy z Pawłem Wrońskim.

W ramach 'Studia Wyborczej. Sprawdzam' redaktorzy 'Gazety Wyborczej' wspólnie z gośćmi omawiają szczegóły toczącej się i nabierającej tempa kampanii wyborczej. Wyborcza.pl zaprasza internautów do oglądania kolejnych odcinków programu. Tomasz Prusek, Dominika Wielowieyska, Agnieszka Kublik, Renata Grochal i Paweł Wroński z redakcji 'Gazety Wyborczej' rozmawiają w nich z zaproszonymi gośćmi na gorące i bieżące tematy. Kolejne wydania będą emitowane na żywo poprzez aplikację Periscope na Twitterze o godz. 17.30, jak również będą publikowane w serwisie Wyborcza.pl.

Obejrzyj całe wideo:

Wybory parlamentarne 2015
Już 25 października - wybory parlamentarne. Wszystko o wyborach - w naszym serwisie wyborcza.pl/wybory. Znajdziesz w nim aktualne informacje o kampanii wyborczej, kandydatach, najnowsze sondaże oraz komentarze publicystów 'Gazety Wyborczej'

* Nakręć się na wybory. Powiedz, co dla Ciebie Ważne!
* Obejrzyj rozmowy z ekspertami w programie STUDIO WYBORCZEJPolub nas na FacebookuA A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum