Seks czy miłość? Czego szukają użytkownicy Tindera

08.07.2015 16:38
Powszechna opinia jest taka, że kobiety szukają na Tinderze miłości a mężczyźni seksu. Jak zatem pogodzić tak sprzeczne oczekiwania? A może to zwykły stereotyp? Czy powstanie takiej aplikacji świadczy o tym, że tak wielu ludzi w dzisiejszych czasach jest samotnych, czy raczej wręcz przeciwnie, że są oni tak niezależni i zajęci sobą, że po prostu nie mają czasu na poważne relacje?

Poza tym należy pamiętać, ze Tinder jest aplikacją anonimową która może nieść za sobą nie tylko ryzyko pomyłki, ale też poważne zagrożenia. Każda nawet najbardziej niewinna i miła rozmowa, może nieść ze sobą wiele niebezpieczeństw. Czy są metody na to żeby takie ryzyko ograniczyć? Jak rozmawiać i jak postępować?

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum