Ona może krytykować, a on nie? Jak zwracać uwagę w związku, aby nie przesadzić? [cz. 2]

Dobry seks
11.06.2015 14:56
Często też słyszymy, że kobiety mówią partnerom otwarcie jak się ubierać, wysławiać i jakich mogą mieć przyjaciół, projektują wnętrza wspólnych domów. Ale często mają mężczyznom za złe za wszelkie uwagi o ich wyglądzie czy zachowaniu.

Czy kobiety mogą powiedzieć więcej, a współcześni faceci to pantoflarze? A może ?normalne pary? nie mają takich problemów?

W drugiej części programu zastanawiamy się, dlaczego kobiety chcą być coraz bardziej asertywne w związkach. Czy dzisiejsze panie chcą rządzić, a panom z lenistwa się to podoba, albo uważają zakres przejętych przez kobiety spraw za pierdoły? Czy mężczyźni nauczeni przez swoich rodziców, aby nie walczyć ze 'słabsza płcią' starają się nie wchodzić w konflikt i oddają im pole? Jakie to może mieć konsekwencje dla stabilności związku? I w końcu jak zwracać uwagę partnerowi czy partnerce, aby przy tym nie przesadzić?

Aby o tym porozmawiać, zaprosiliśmy do studia programu ?Dobry Seks? redaktorkę serwisu Foch.pl Dellfinę Dellert oraz Piotra Baryłę z magazynu ?Świat Motocykli?. Rozmowę prowadzi Agnieszka Wirtwein.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum