Ona może krytykować, a on nie? Jak zwracać uwagę w związku, aby nie przesadzić? [cz. 1]

Dobry seks
11.06.2015 11:46
Utarło się, że ?dobra kobieta nawet największego lumpa wyprowadzi na ludzi?. A jak go nie poucza, to jest winna! Często też słyszymy, że kobiety mówią partnerom otwarcie jak się ubierać, wysławiać i jakich mogą mieć przyjaciół, projektują wnętrza wspólnych domów. Ale często mają mężczyznom za złe za wszelkie uwagi o ich wyglądzie czy zachowaniu.

Czy kobiety mogą powiedzieć więcej, a współcześni faceci to pantoflarze? A może ?normalne pary? nie mają takich problemów?

W pierwszej części programu zastanawiamy się, czy rzeczywiście kobiety zbyt często krytykują swoich facetów i próbują ich zmieniać, czy zbyt szybko obrażają się na krytykę z drugiej strony i... jeśli tak jest, czy nie mają z reguły sporo racji.

Aby o tym porozmawiać, zaprosiliśmy do studia programu ?Dobry Seks? osoby, które w sprawach damsko-męskich już z niejednego pieca chleb jadły: redaktorkę serwisu Foch.pl Dellfinę Dellert oraz Piotra Baryłę z magazynu ?Świat Motocykli?. Rozmowę prowadzi Agnieszka Wirtwein.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum