"Jak odróżnić pi*dę od faceta?" Zaprosiliśmy Malvinę Pe, aby wyjaśniła sprawę w naszym studiu [cz. 1]

Dobry seks
27.05.2015 18:40
Wpis na blogu Malviny Pe 'Jak odróżnić pi*dę od faceta?' wywołał swego czasu burzę w polskim internecie i przyniósł młodej blogerce - dziś także felietonistce magazynu 'Logo' -prawdziwą sławę. 'Facet nie pyta, facet sugeruje', 'potrafi przyprzeć kobietę do ściany', a poza tym zawsze ma przy sobie 'dwie gumki', gotuje... no i oczywiście nie nosi rurek!

Prawdziwy ideał, za którym tęsknią tysiące Polek, które udostępniły tekst Malviny na Facebooku.

Tylko czy taki facet w ogóle istnieje? Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nowoczesny mężczyzna słyszy, iż musi jednocześnie traktować kobietę po partnersku i umieć stworzyć z nią demokratyczny związek, w którym przecież nie ma miejsca na 'przypieranie do ściany'...

Artykułowane na blogach i w kobiecej prasie oczekiwania wobec mężczyzn stają się coraz szersze, bardziej szczegółowe i często wzajemnie sprzeczne. Zastanawiacie się więc pewnie, czy panie w ogóle jeszcze wiedzą czego chcą, kiedy was samych próbują ustawić w coraz większym rozkroku. I czy głośno tęskniąc w mediach społecznościowych za brutalnym Schwarzeneggerem, nie popadają czasem w jakieś disneyowskie fantasmagorie?

Rozmawiamy o tym w studiu z Malviną Pe oraz Alkiem Hudzikiem, dziennikarzem magazynów Art&Buisness i Aktivist.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
A A A Pole? znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum